O nás :: Štěňata :: Novinky ::  Naši psi ::  Odchovy ::  Fotogalerie ::  Odkazy ::  Kontakt    

2019/2018/2017/2016/2015/2014/2013/2012/2011/2010-2007

10.–11.12.2016 CACIB Wels (AT)
Fallynka ukončila letošní výstavní sezónu bez ztráty kytičky a mám z holčičky velikou radost. První den posuzoval Nodali Bruno (IT) získala V 1, CACA. Druhý den posuzoval Catalan Luis Manuel (PORT) a Fallynka si vyběhala V 1, CACA a res. CACIB. Děkuji všem milým lidičkám za prima víkend u kruhu a příští rok se zase budu těšit!
_________________________________________________________________

3.–4.12.2016 CACIB Nitra
Cesta na výstavu byla šílená. Ráno když jsem vyjížděla bylo -11'C a z auta jsem měla ledovou kouli. Což už bylo zdržení než jsem ho oškrábala. Na rakouských hranicích začala mlha a já jela 3 hodiny v totální slepotě, občas jen podle bílých čar, občas jsem se zavěsila za rychle jedoucí auto. Byl to masakr. Sluníčko a hezkou cestu jsem si užila hodinu před Nitrou. Bála jsem se, že ani nestihnu nastoupit do kruhu. Naštěstí všechno dopadlo dobře. První den posuzoval Sergej Vanzha (SK) se známkou V 1, CAC. Druhý den posuzovala Naděžda Klírová a Fallča dostala také V 1, CAC. Fallynka začala slovenského šampiona. Ubytování jsem měla v krásném penzionu 20 minut od Nitry. Cesta zpět na jih byla skvělá, plná sluníčka. Ovšem cesta z jihu domů opět očistec. Mlha přede mnou, mlha za mnou....

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

5.-6.11.2016 CACIB + CAC + Speciality dog show Braga (PORT)
Flori Foxy z Jaroměřského panství s paničkou opět bodovaly tentokrát v Portugalsku. První den posuzoval Rui Oliveira (PORT) a Flori získala V 1, CAC, BOS! Druhý den posuzoval Martin Baskaran (ESP) a holky pokračovaly ve včerejší skvělé krasojízdě. Florinka si vyběhala opět V 1, CAC, CACIB, BOS!
Na speciální výstavě posuzoval Ratibor Cekic (SRB) a Flori s Mirkou opět zaváleli a získaly V 1, CAC, BOB. Jste prostě úžasné !!!!!
_________________________________________________________________

2.11.2016 Dnes slaví Freen Čertova stěna své 11. narozeniny
Strašně to uteklo a Freen je stále stejně neposlušná „stopařka". Jinak než s nosem u země ji snad ani venku neznám ??. Ale patří neodmyslitelně do naší rodiny a psí smečky. Tak ať je pořád zdravá jako řípa a ještě pár let nám dělá společnost!
_________________________________________________________________

29.-30.10.2016 CACIB Praha
Dnešní výstava proběhla hlavně v duchu milých návštěv a lidiček, které jsem velice ráda viděla :) Když se začaly psát první výsledky na tabuli, říkala jsem si, že snad odejdeme alespoň s výbornou, jelikož VD a i D pan rozhodčí nešetřil. Posuzoval Wächter Stefan (D) a Fallynka si to opět náležitě v kruhu užila, což jsem měla velikou radost a běhá jí to po mamince a tak výsledek byl nad mé očekávání V 1, CAC, res.CACIB.

Druhý den výstava byla opět v klábosícím duchu s výbornou náladou, s okolo sedícími :D Výsledky celkově byly snad horší jak včera. Posuzoval Vojtek Vlastislav (SK) a já mám ohromnou radost z Fallynky, jelikož získala stejné hodnocení jako včera V 1, CAC, res.CACIB a ještě fenka s CACIBEM je již interšampion, takže její titul přešel na Fally ;) Tím jsme letošní sezonu úspěšně s Fally v Čechách uzavřely.

Měla jsem radost s Fyllisky, která přijela. Vyrostla z ní krásná holčička, která nádherně v kruhu běhá a moc děkuji Petr Lenhart za péči o ní a moc gratuluji . Fyllis Funny z Jaroměřského pantsví získala V 3. Děkuji Soničce za celodenní společnost a krásné fotky. Foto ZDE

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

20.10.2016 Naše Cidunka (Cidonie z Frýdeckého zámku) slaví dnes 13. narozeniny
Je to stále malý diblik plný života. Běhá jí to jako za mlada, jen ji chybí pár zubů. Tak ať ji to zdravíčko ještě pár let slouží!
_________________________________________________________________

8.10.2016 Klubová výstava KCHN České Budějovice
Klubová výstava proběhla v Českách Budějvicích a já mám obrovskou radost, jelikož BOB byl pro mě zcela nečekaný a paní rozhodčí děkuji za krásný posudek a milou pochvalu. Posuzovala Marie Marušková a Fallča získala V 1, CAC, BOB a BIS 2 !! Foto zde.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

9.10.2016 CACIB České Budějovice
Výstava to byla hezká, pan rozhodčí byl nešťastný, protože jsme byly ve stejné třídě dvě skoro stejné fenky. Posuzoval Robert Kubeš, Fallynka si to moooc v kruhu užívá, což je důležité a získala V 2, res. CAC a res. CACIB.
_________________________________________________________________

1.-2.10.2016 CACIB Tulln
Sobotní cesta a zahájení výstavy bylo šílené. Stávkovala mi navigace, takže kdybych si večer nevypsala pár měst, tak nedojedu. Motala jsem se na některých úsecích jak vítr v bedně. Volné parkování bylo někde v polích snad kilometr od výstaviště, takže jsem se obávala, že to snad ani nestihnu. Splavená jsem doletěla ke kruhu a už se posuzovali číňani. Třetí perlička byla, že mi někdo odnesl číslo, takže prostě nebylo. Tak jsem si řekla snad už to bylo do třetice ??

První den posuzoval Robert Kubeš (CZ) a Fallča získala V 1, CACA. Druhý den posuzovala Zwaartman-Pinstet Incke (NL) a Fallča běhala jako o život a získala V 1, CACA, res.CACIB. Mám velkou radost, že Fallynka zahájila tak krásně výstavy v dospělácích a rozjela tak německého šampióna a intersampiona, nebot fenka s CACIBEM ho již má.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

25.9.2016 CACIB Aveiro (PORT)
Flori Foxy z Jaroměřského panství se mi s paničkou odstěhovala do Portugalska a hned spolu vyrazily na výstavu. Jsou holky prostě úžasné a moc se jim dařilo a všem to tam natřely ? Posuzoval Rui Oliveiro (PORT) a Florinka si vyběhala V 1, CAC, CACIB, BOB !!!!
_________________________________________________________________

4.9.2016 CAC Giesen
Ještě o prázdninách jsem přihlásila Fallynku na výstavu a málem jsem na ní po příjezdu domů z tábora zapomněla :D V sobotu jsem se podívala do mapy a zjistila, že se mi asi nebude chtít vyjíždět v neděli ve tři ráno a tak, jelikož jde v dnešní době skoro vše objednat přes internet, sehnala jsem si kousek od výstaviště ubytování a odpoledne vyrazila. Chtěla jsem vzít sebou na výlet i Tínu, ale z hrůzou jsem zjistila, že má o den propadlé očkování a Fally propadne za dva dny. Cesta byla skvělá, německé dálnice opět nezklamaly. Nebe po cestě měnilo neustále barvu, že jsem se stačila i kochat Po příjezdu mě čekalo poslední místo na parkovišti hotelu, velice příjemná a usměvavá paní recepční a hezký pokojíček. Jelikož jsem Fally koupala ještě doma, tak jsem mohla jen lenošit a už nic nedělat :) Ráno jsem si došla na skvělou snídani a vyrazila na výstaviště cca 7 minut od hotelu. Parkovacích míst bylo všude dostatek, jen po cestě k hale, začalo pěkně pršet. Naštěstí jsem měla v autě zcela výjímečně deštník, protože lilo řádně. Kruh byl dostatečný, okolo kruhu ještě místo, takže jsem si říkala, jak vše krásně stíhám, jelikož číňani měli dle harmonogramu na netu začínat v 9:30h. Jenže to byla asi jediná chyba, kterou Němci udělali, jelikož v půl deváté se teprve začalo posuzovat a číňani přišli na řadu až v 11,30h. Pan rozhodčí Peter Machetanz (D) byl dost důkladný a diktoval hodně dlouhé posudky, takže se to trochu protáhlo. Ale musím říct, že i hodně plaché některé mexičany, dokázal svým klidným přístupem a pamlsky zklidnit natolik, že je mohl i osahat. Fallynka byla ve své kůži, takže se krásně předvedla a získala V 1,Anw.Dt.Jug.ChVDH, Bester Junghund a tím splnila podmínky NĚMECKÉHO JUNIOR ŠAMPIONA !!! Z nejlepšího mladého jsem měla velikou radost. Dnešní výstava byla poslední v mladých a další výstavy půjdeme už do mezitřídy.

Fally získala v 15 měsících ČESKÉHO, RAKOUSKÉHO a NĚMECKÉHO JUNIOR ŠAMPIONA

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

14.8.2016 CACIB Mladá Boleslav
Další fenečka z mého odchovu Ebby Enigmatic z Jaroměřského panství byla s paničkou Věrkou moc šikovná a získala V 1, CAC. Posuzovala Olga Dolejšová.
_________________________________________________________________

17.7.2016 CAC Mladá Boleslav
Můj odchov Fyllis Funny z Jaroměřského panství získala V 1, CAJC, posuzovala paní Košťálová. Je to šikulka a moc děkuji Petr Lenhart za skvělou práci s Fylliskou, jste prostě jedničky.
_________________________________________________________________

17.7.2016 CACIB Oberwart
Hezká výstava v Rakousku, kde posuzoval Leoš Jančík. Fallynka získala V 1, Jugendbester a tím dnes splnila podmínky pro RAKOUSKÉHO JUNIORŠAMPIONA!
_________________________________________________________________

18.6.2016 Erfurt + 19.6.2016 IHA Klagenfurt
Jestli se někomu daří překombinovat výstavy, tak tento víkend jsem na to byla exepert já! Do Erfurtu jsem nahlásila jen jeden den, jelikož jsem si trapně myslela, že už budu mít CAJCE s Neümasteru, (což se nepovedlo) a zde dodělám posledního :D proto jsem neděli nahlásila do Rakouska, kam jsem přihlásila i Tinu, jelikož jsem netušila, jestli dostane toho chybějícího CACE ve Wiseldorfu (dostala :D). V Klagenfurtu jsem si objednala hotel a dva dny před odjezdem jsem si všimla, že v recepci se jde ubytovat pouze od 9-18 hodin, což mi bylo jasné, že z Erfurtu se tam dostanu nejdříve ve 22h. Tak jsem ubytování zrušila, ale už se stornem:Do Erfurtu jsem dojela v pohodě, je to od nás necelé tři hodinky. Už jsem tam byla, tak jsem vše našla rychle. Kruh byl velký s kobercem a čísla visela ze stropu, takže kruh byl vidět už z dálky. Pan rozhodčí Hr.Wagner (D) posuzoval docela dost pečlivě. Fally byla ve svém živlu, tak jsem měla velkou radost, když získala V 1, Jug.CAC club, Bester Junghund! Na závěrečky jsem nečekala a vyrazila směr jižní Čechy, kde jsem se rozhodla přespat a ráno vyrazit do Klagenfurtu. Za skoro šest hodin jsem byla v Jaroměři, vykoupala psy a šla spát. V půl šesté ráno jsem vyrazila směr Klagenfurt, který je pomalu u Slovinských hranicích.. Bylo krásné počasí a já si naivně myslela, že pojedu až na místo po dálnici. Projela jsem snad 20 tunelů, různých barev, tvarů, osvětlení a už jsem se těšila, až žádný nebude. Překvapení bylo. když mi to z dálnice odklonilo na silnice, které se kroutily jak had, tak byla jsem ráda, že psům není v autě špatně a mně také ne a vedly cestou necestou :). Ale zase musím uznat, že Rakousko je mimo dálnici kouzelné svými chalupami posetými na kopcích, kostelíky, nádherně rozkvetlými truhlíky na domech...., že jsem občas koukala okolo sebe a hned se mi vybavila hláška: ,,Zase jste se kochal pane doktore“ :-) Naštěstí číňani začínali až v 10,30 a i tak jsem to sotva stihla. Nemohla jsem najít halu, ale ochotní němečtí vystavovatelé se našli a poradili mi. Kruh byl velikánský, prostoru kolem něj mraky. Posuzoval Konrad Tijana (SLO) a Tinka jako vždy nezklamala a v kruhu si to náležitě užila s krásným výsledkem V 1, CAC, CACIB a Alpensieger! Fally běhala také suprově a získala V 1,Jug.CAC, Jugendbester! Alpenjugendsieger! Cesta domů byla hooodně dlouhá, jelikož pršelo a v Čechách před Benešovem jsem chytla kolony, že jsem za volantem byla nakonec 9 hodin. Ale můžu si říct, že to stálo za to :)

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

10.- 12.6.2016 CAC ALL BREED SHOW Nitra + CACIB Derby Winner Show 2016 + Derby WINNER SHOW
Tak když to shrnu dle našich výsledků, byla to třídenní výstava za všechny prachy :D :D. Přiznám se, jela jsem tam s jinými ambicemi, ale to už tak na výstavách občas chodí člověk míní, rozhodčí mění :). Když jsem si tedy přečetla posudek z prvního dne, tak Fally je excelent od hlavy až po ocas, tak jsem si říkala, jestli se zapisovatelky nepopletly :D Posuzoval Adam Ostrowski (PL) a Fallča i přes všechna superlativa dostala VD 2. Jediná výtka, že je malá. Florinka na tom byla mnohem lépe získala V 1, CAJC. Druhý den posuzovala Soňa Heldová (SK) a Fallča získala V 2, třetí den posuzoval Nikola Smolic (HR). Tomu se Fallynka hrozně líbila a bylo na něm vidět, že by nám rád první místo dal, ale potvůrka už asi byla moc unavená a neběhala vůbec radostně, takže výsledek V 2, byl zcela zasloužený. Florinka zabodovala a získala V 1, CAJC. Alespoń s Florinky jsem měla ohromnou radost i když s Fallynkou jsem byla moc spokojená a pro mě to bude stejně ta nejhezčí holčička. Jinak je to výstava skvěle zorganizovaná, s velikými kruhy, mraky místa okolo nich a letos i překvapivě parkováním zdarma, což nás hodně a mile překvapilo. S Mirkou jsem si užila skvělé tři dny, plné povídání, legrace, skvělého ubytování a ještě skvělejšího jídla.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

5.6.2016 CWC Swiebodzice
Fyllis Funny z Jaroměřského panství získala na národní výstavě v Polsku V 2/4. Fylliska je moc šikovná holčička a zvládla to s páníčkem na jedničku. Škoda, že pufáci chodí v Polsku s nahatými, protože první byla pufinka. Pro mě jste stejně jedničky, že jste se tam sami vypravili a takhle skvěle zaváleli. Posuzovala Maria Zásada (PL) a Fyllis získala V 2 ze čtyř fenek.
_________________________________________________________________

5.6.2016 slaví vrh E z Jaroměřského panství 3 roky
Přeji všem "miminkům“ hodně zdravíčka a hezký život. Ty nejlepší páníčky už totiž mají!
_________________________________________________________________

4.6.2016 CAC Neumüster
Na tuto výstavu jsem myslela, že již nikdy nepojedu, je to přeci jen docela z ruky, ale letos v přihlašovací euforii jsem opět nahlásila a vyrazila. Tentokrát však o den dříve, abych se konečně dostala k moři, ke kterému se mi to opravdu při poslední návštěvě moc nepovedlo. Sice se to google tvářilo jako krásný výhled na moře, po příjezdu to byl přístav, že jsem si ani nebyla jistá, jestli to moře je :) Přesvědčila mi o tom naštěstí medůza, co tam plavala :D . Tentokrát jsem vybírala opravdu pečlivě, aby to bylo otevřené moře a já se mohla vykoupat a pokochat. Vybrala jsem krásné městečko Büsum. Opravdu kouzelné městečko, plné krásných kavárniček, živé hudby a vůně moře. Počasí bylo exluzivní, odpoledne 30,5´C ve stínu, takže já tam v mikině a dlouhých kalhotech přijela z deštivých Čech jak exot. Na sluníčku se dalo vydržet, jen díky tomu, že trochu pofukoval vítr. Na Balt a tuto dobu, dost nezvyklá teplota. Všichni pobíhali v šortkách, tílkách a plavečkách. Celá natěšená jsem vyrazila směr moře a představovala si pláž, vlny a už se viděla ve vodě. Jaké bylo mé překvapení, když jsem se dostala k pláži a koukám, kde je moře a ono nikde :D Byl odliv, řekla bych velmi nezvyklý (já takový neviděla), ale pro tuto oblast asi zcela normální. Takový je v také Itálii v jednom místě, kde moře ustupuje přes kilometr :D Tak jsem se sice nevykoupala, ale užila si idylku na mořském vzduchu. Po dvou hodinách lenošení jsem se vydala do hotelu, který jsem měla ještě hodinu cesty. Ubytování bylo hezké v klidném prostředí , tak jsem si polenošila v posteli, vykoupala Fally a šla spát. Bylo strašné horko i když bylo okno dokořán, že Fally spala rozpláclá na plovoucí podlaze a dýchala tak, že by byla skvělá pomůcka pro rodičky do porodnice :D . Ráno jsem vyrazila na výstavu. Měla jsem to slabou půlhodinku. Věděla jsem už kde zaparkovat a kudy nejrychleji jít. U vchodu se stejně jako předloni vlnila dlouhá fronta, vlastně dvě a opět jako předloni, jsem si stoupla do té mnohem pomaleji postupující :D . Našla jsem kruh bez problémů, místa bylo kolem už málo, protože s námi v kruhu byla ještě 3 plemena, ale zaparkovala jsem klec a šla se podívat, s kým to vlastně jsem ve třídě. Když jsem zjistila, že mám ve třídě černou fenku, bylo mi už dopředu jasné, že první nebudeme, ale lepší druzí než čtvrtí :) . Pan rozhodčí Mr Piotr Król (PL) co si ho pamatuji, měl vždycky radši tmavé pejsky. Fenečka byla typově stejná jako Fally, jen prostě černá :) Fallynka se předvedla krásně, získala V 2, res.Jgd. VDH CAC a res.Jgd.Club CAC a jsem na ní pyšná. Sešlo se 40 číňánků, vystavovatelé byli jen z Německa, z Dánska a opět JÁ jediná z Čech . Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že jsem byla jediná Češka za celý víkend na celé výstavě. Jiný šílenec z Čech se nenašel :D :D :D Být sám na výstavě je sice nuda, ale zase nikdy nesleduji výstavu tak pečlivě. Musím říci, že v Čechám máme mnohem hezčí psy a to jak HA tak i PP. Hezkých bych spočítala na prstech jedné ruky. V některých třídách to byla taková katastrofa, nejen vzhledem, ale i předvedením, že bych nevěděla, koho dát na první místo. BOB nakonec vyhrál mladý nahý pejsek (opět černý) a i když měl v kohoutku cca 38 cm, tak to asi bylo asi opravdu nejlepší co na výstavě bylo. Jinak CACIB a res CACIB ve fenách mně hlava nebrala. CACIB dostala neskutečně přestavěná fena a res CACIB fena, která byla v kruhu vláčena na vodítku za vystavující s ocasem mezi nohama. Co mi úplně fascinuje, jak Němci nedávají moc pozor, kdo jde právě na řadu do kruhu. To jsem se tady v Čechách nesetkala. Několikrát se vyvolávali lidi do kruhu a oni tam v klidu stáli a klábosili. Pak jim většinou někdo řekl, že už by měli jít, tak teprve tahali psy z klece a oblíkali se . Co se mi hrozně líbí, že jedna hala je vyhrazena pouze pro prodejce, takže všechno máte pohromadě a velice přehledně uspořádané a nikdo se nemusí prodírat kolem kruhů, jak je to na našich výstavách. Takže sečteno, podtrženo, je to moc hezká výstava, takže možná přístí rok se sem zase ráda vrátím :)

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

2.6.2016 Dnes slaví vrh F své 1. narozeniny
Je to až neuvěřitelné , jak to uteklo a přijde mi to jako včera, když se mrňouskové narodili. Jsem hlavně šťastná, že mají úžasné páníčky, kteří jim dávají hodně lásky.
_________________________________________________________________

29.5.2016 CACIB Litoměřice
Vzhledem k tomu, že už jsme měly s Fally splněno, tak bych na tuto výstavu ani nehlásila, ale bohužel uzávěrky jsou velice brzy, takže jsme jely. Posuzoval Robak Grzeg (PL). Fallynka V 2, opět nezklamala a i když byla na druhém místě, já byla s jejím předvedením moc spokojená. V kruhu si to užívá jako její maminka. Dnes se vystavoval i Fargo VD 2 a i když běhal mnohem lépe než v Praze stát se mu prostě nechtělo. Posudek měl moc hezký, tak věřím, že se s tím kruhem jednou srovná, jelikož je to moc hezký kluk. Ebbynka V 2, res.CAC si to dnes v kruhu také užila i s krásných výsledkem. Měla jsem radost, že se za námi přijela podívat Florinka a potrénovala v kruhu :) Výstavu jsme si skvěle užily, moc jsme nasmály a děkuji Soničce za společnost od božího rána, po celý den a opět za krásné fotečky.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

22.5. CACIB Wieselburg
Z této výstavy mam rozporuplné pocity i když jsem nadmíru spokojena, nebot Tinka, byť měla splněno, bohužel si musela po roce výstavu zopakovat a získala V 1, CACA, aby byl splněn rok a den na šampióna stala se Rakouským šampionem a Fally získala V 1,CAJC a rozjela juniora. Hala je hezká, měli jsme kolem hodně místa, venčení super. Jen v kruhu jsem měla občas pocit, že je vedoucí kruhu včetně paní rozhodčí vedle. Posuzovala Brigita Bregenzer (D) u Fally asi tři minuty hledala stále něco pod ocasem a pak světe div se, ze psa (Fally) u kterého hledala varlata se vyklubala fena. O CACIB chodil i veterán, který má chodit až o BOB, vůbec se nechodilo o nejlepšího mladého psa ani fenu, tudíž do závěreček by měli teoreticky nastoupit čtyři jedinci z mladých, což je nesmysl. O nejlepší fenu byly vyvolány pouze dvě mladé feny (HA a PP) a fena s BOB, což mi taky hlava nebere. VD dostal titul RES.CAC a mě CAJC pro změnu nezapsali vůbec, čehož bych si asi vůbec nevšimla. To jen střípek toho co jsem postřehla, protože myslím, že tam podivnosti bylo více. Ani si nevezeme žádnou kokardu či medaili jelikož se vydávali až dvě hodiny po té co jsme skončili, tak to jsem vzdala. Ale jinak jsem se zasmála a moc děkuji za společnost Lence s manželem. A těším se na brzkou viděnou!
_________________________________________________________________

14.5.2016 Krajská výstava psů Hradec Králové
Fylliska dnes byla s páníčkem na výstavě a běhala s ním jako profík. Posuzovala Ing. Alena Košťálová a získala V1, VT (mladých). Roste z ní krásná holčička!

5
_________________________________________________________________

8.5.2016 Dnes za mnou přijela hodně milá návštěva Mirka s Florinkou!
Je z ní moc krásná holčička, energie má na rozdávání a je hodně podobná Tince, ale vidím tam i Manga. Užily jsme si krásný slunečný den na zahrádce a moc děkuji Mirce a těším se na brzkou viděnou.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

1.5.2016 CACIB Praha
Na pana rozhodčího Roberta Kanáse (SK) jsem jela z důvodu, že je velice přísný a psa opravdu posoudí a prohlédne od hlavy po paty a výsledná tabule se jen hemžila VD a i D . Říkala jsem si, že jeho verdikt chci prostě slyšet, ať dopadneme jakkoliv. Nějaké nedostatky samozřejmě v posudku máme, ale vývinem, se snad vše zpraví :) Nakonec jsme dopadly nad očekávání výborně a Fallča získala V 1, CAJC, BOJ, BOS !!! splnila tak získala titul JUNIOR ŠAMPIONA CZ! V závěrečkách se aspoň Fally proběhla. Fargoušek dostal V 1, bohužel bez titulu, nechtělo se chlapečkovi běhat, ale to vůbec nevadí, jinak posudek má bez jediné chybičky a je moc krásný, takže porazil další 4 pejsky :) Zaběhala si i Ebbynka a získala Výborná 2, bohužel také bez titulu, posudek super, jen zlepší ještě ten běh :) Tinka si dnes také zaběhala v kruhu. Půjčila si jí Kristýnka na juniorhanling a dokonce postoupila do užšího výběru. Na to, že Tinku za 5 let její výstavní kariéry, nikdo jiný než já nevystavoval, tak se s tím holky popraly statečně :) Děkuji moc Soničce za celodenní společnost a že se mnou vydržela do závěreček.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

24.4.2016 CACIB České Budějovice
Výstava opět byla téměř komorní. Halu jsme měli pro sebe s jedním kruhem a spoustou mista. Fallynka krásně běhala, tentokrát v konkurenci dalších třech fenek. Dokonce ji nerozhodila ani rána z prasklého nafukovacího balonku zrovna když byla na stole. I pan rozhodčí se lekl více. Posuzoval Řehánek Petr a Fallča získala V 1, CAJC.


_________________________________________________________________

23.4.2016 Klubová výstava KCHN ČR
Byla to poklidná, hezká výstava. Posuzoval Robert Blümel Tínka získala V 1, vítěz třídy čestné a BIS 3! A Fallynka V 1, CAJC, KVM. Holčičky mi udělaly radost!

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

13.4.2016 Minulý týden, nás tragicky opustila v nedožitých sedmi letech Cruella Calope z Jaroměřského panství
Byla to nejhodnější a nejklidnější holčička, jakou jsem kdy doma měla. I když už dva roky dělala výbornou společnici mojí mamce po smrti táty a dokázala jí svojí povahou vytrhnout z depresí a samoty, vždy k nám ráda jezdila a v mém srdci zůstane tou nejlepší nahatou láskou.
_________________________________________________________________

3.4.2016 Dnes mi přišly krásné fotky z USA Fíbinky (Fífa First z Jaroměřského panství) Má se holčička báječně.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

2.4.2016 CACIB Chemnitz (DE)
Posuzoval András Korózs (HU) a holčičky mi udělaly velikou radost i když nám den nezačal hned od rána, co nám nešla zapnout navigace dobře a pokračoval i na výstavě, ale vše jsme zvládly a misi splnily :) Tínka Exc. 1, CAC VDH a tím splnila podmínky k udělení NĚMECKÉHO ŠAMPIONA, byť měla v Německu pět vítězství, byly bohužel všechny v jednom roce, tak si musela udělat pauzu rok a den :) a Fallynka Exc. 1, CAJC VDH !!! Děkuji za celodenní společnost a krásné fotky Soničce.

Více fotografií naleznete ZDE.
_________________________________________________________________

5.3.2016 Jihočeská oblastní výstava psu
Fally dnes byla poprvé ve třídě mladých a myslím, že se s tím popasovala výborně. Sice se ji vůbec po příjezdu v kruhu nelíbilo, ale když šla na „ostro" byla už to zase ta sebevědomá Fally. Posuzovala Zuzana Brotánková a Fallča získala V 1, vítěz třídy
_________________________________________________________________

10.1.2016 CAC Brno
Fyllis Funny z Jaroměřského panství byla na své první výstavě. Posuzoval Tomáš Kučera (CZ) a v konkurenci dalších čtyř fenek se umístila na krásném druhém místě se známkou VN 2. S páníčkem (jemuž děkuji) jí to v kruhu moc šlo a krásně běhala.